Novinky

Novinky v e-shopu

Do nabídky e-shopu Solinco přibylo několik skvělých novinek! Pojďme si je všechny představit:

  • Kšiltovka Solinco Trucker Cap je skvělým doplňkem vašeho outfitu a němela by chybět žádnému opravdovému fanouškovi Solinco. Pořídit si ji můžete v bílé, červené nebo černé barvě.
  • Duffle bag Solinco přes rameno - praktický, voděodolný se spoustou kapes a oddílů a navíc vypadá skvěle! Už víte, kam s ní vyrazíte na první cestu?
  • Koš na míče Solinco - skvělý a odolný pomocník pro každého trenéra. Má kapacitu až na 150 míčů a navíc ho jednoduše složité do cestovní tašky, která se vám vejde do bagu!
  • Solinco bag na 15 raket neon green - praktický bag Solinco až na 15 raket v limitované edici v neonové barvě! Hrajete s výpletem Solinco Hyper-G, nebo jen chcete, aby vás nikdo nepřehlédl? Pak je pro vás tento bag absolutní must have.

 

Solinco - naše vybavení pomáhá zlepšit vaši hru

Nově můžete vaše nákupy platit kartou

Máme pro vás skvělou zprávu. Stále platí, že výplety Solinco dělají rakety lepšími, ale od teď je jejich nákup ještě pohodlnější. Na našem e-shopu jsme pro vás totiž přidali možnost platby kartou. Už víte, co si vyberete, abyste zlepšili vaši hru?

#teamsolinco

payments

Výprodej tenisových raket Solinco

Všechny rakety z řady Solinco Shadow jsou nyní v akci! Jejich cenu jsme snížili až o 43 %, proto si je nenechte ujít.

Tenký profil rámu raket Solinco Shadow snižuje odpor při úderu, což umožňuje větší zrychlení rakety a lepší ovladatelnost. Vzor výpletu 16x19 se ideálně hodí pro spinové údery s velmi dobrou kontrolou a ovladatelností.

#teamsolinco

 
Nové nižší ceny na celý sortiment!

Snížili jsme pro vás ceny všech položek na našem e-shopu. Například tenisové výplety Solinco tak teď pořídíte se slevou až 15 %! Nenechte si nové nižší ceny ujít! #teamsolinco