O nás/O Solincu

SOLINCO

 

SOLINCO je prémiová značka ze Spojených států amerických, která vyrábí hlavně tenisové výplety, rakety a doplňky.

SOLINCO se specializuje na vývoj a produkci výpletů nejvyšší kvality a technologicky pokročilého rozvoje tenisových doplňků na dnešním trhu. Produkty zahrnují prémiové výplety, tenisové rakety, omotávky, oblečení a další doplňky. Více jak 30let usilovného vývoje řadí SOLINCO na špičku v oblasti výpletů. SOLINCO je plně odhodlané a soustředěné na pokračování ve vývoji nových technologií a produktů na té nejvyšší úrovni.

Inovace je srdcem SOLINCA, schopnost se neustále vyvíjet je nedílnou výhodou společnosti. Výzkumný a vývojový tým bere svoji práci velice vážně v oblastech výzkumu, vývoje, testování, vývoje nových designů, technologických novinek, materiálů a technologií. Neustálé soustředění na vývoj nového vybavení té nejvyšší kvality a úrovně pomáhá SOLINCU být neustále o krok před konkurencí.

Solinco a jeho motto:

"Naším cílem je vždy vybavit naše sportovce - jak už ty profesionální, tak ty, kteří si jdou zahrát pro zábavu tím nejlepším vybavením na té nejvyšší úrovni pro dosažení jejich maximálního potenciálu na turnajích, kterých se účastní. Mimo jiné se snažíme podporovat růst tenisové komunity na mezinárodní úrovni a zanechávat pozitivní vliv na všech našich lokálních místech."

 

Martin Pobořil

 (majitel obchodu, tenisový hráč)

martin@sport-me.net

Martin Pobořil

"Každá raketa si zaslouží ten nejlepší výplet"

Poprvé jsem držel dřevěnou tenisovou raketu, když mi bylo pět let. Táta mě vždy nechával hrát samotného na zdi v malém tenisovém klubu v Bohutíně u Příbrami a viděl, že mě je skoro nemožné od zdi odtrhnout. Tak mi v sedmi letech zařídil první tenisovou hodinu s trenérem. Láska k tenisu mi zůstala až do dnešního dne. 

Za svojí tenisovou kariéru jsem měl pár úspěchů, ale to snad nestojí ani za řeč. Když mi bylo 20 let, rozhodl jsem se jít studovat do Spojených států. V průběhu studia jsem se seznámil s mojí manželkou a od té doby cestuji mezi Českou republikou a Spojenými státy. 

Mým celoživotním cílem bylo stát se profesionálním tenistou, ale to mi nevyšlo a proto jsem začal přemýšlet nad tím, jak pomoci jiným mladým talentovaným tenistům k jejich vysněným cílům. 

Kvalitní výplet je nedílnou součástí každého tenisty. Poprvé jsem se seznámil s prémiovými výplety SOLINCO ve Spojených státech. Kvalita těchto výpletů mě oslovila natolik, že jsem chtěl být součástí lokálního týmu SOLINCO v České republice. Rád odpovím na všechny otázky ohledně výpletů SOLINCO.